O nás

Naše společnost je ryze českou společností, bez jakéhokoliv zahraničního vlivu, bez nutnosti podřizovat se cizím firemním zvyklostem a prodeji, směřujícím pouze k jednomu cíli, cíli dosáhnout co největší provize. 

Naše činnost vznikla v roce 2010 (tedy poměrně nedávno), kdy jsme poprvé navštívili Bulharsko, které jsme si hned zamilovali a to i přesto, že naše cesty vedly téměř celým světem (Jamajka, Bali, Maledivy, Malaisie, Indonesie, Rusko, Cuba, Dominikánská rep., Afrika, Polynésie, Bora Bora, USA, Anglie … a Primorsko :-). Zmíněné Primorsko se nám stalo s nadsázkou osudným. Let z Brna cca 1,5hod (Ostrava, Praha, Vídeň), žádná jazyková bariéra, nad útratou v restauraci jsme nemuseli přemýšlet, strava evropského typu s bohatou bulharskou kuchyní a pokud by nás ¨bolel zub¨, cesta domů bez větších problému, prakticky kdykoliv (mimo jiné, přímo v Primorsku je nejenom zubař, ale i lékaři a poliklinika na velice dobré úrovni).

Naše nadšení bylo tak veliké, že jsme se hned po prvním pobytu / návštěvě Bulharska, rozhodli koupit apartmán a do Bulharska / Primorska se pravidelně vracet. Začátek nebyl jednoduchý, ale jak jsme časem poznali, podobně smýšlejících našinců bylo více… a my jsme metodou pokus-omyl absolvovali vše, co bylo s nákupem nemovitosti spojeno, a že toho bylo…

Pro člověka, který podobné zkušenosti s nákupem nemovitostí v zahraničí neměl, často není jednoduché se ve všem orientovat a dodržet právní předpisy dané země. Právě proto, jsme se rozhodli podobně smýšlejícím lidem, kteří se do Bulharska chystají,  nabídnout pod záštitou naší mateřské společnosti AIM Real s.r.o. náš servis, zkušenosti, rady a pomoc, jak případnou nemovitost v Bulharsku nejenom koupit, ale zařídit i vše potřebné. Jak bylo uvedeno výše, nechceme se stát vyloženě komerčním subjektem a lákat Vás na betonové hotely, all inclusive, pláže, kde platíte ani nevíte za co. My se chceme stát vašim opravdovým exkluzivním partnerem s naprosto ojedinělým přístupem k Vašim požadavkům, a proto jsme se zaměřili pouze na oblast Primorska, která je pro klidnou dovolenou, bohatou na místní zvyklosti, výbornou kuchyňi a naprosto přátelský přístup tou pravou symbiózou Slovanů, a kterou dokonale známe.

 

Vše co je na našich stránkách uvedeno, vychází pouze z naší osobní zkušenosti. Nehraje zde roli žádná komerce spojená s vlivem cestovních kanceláří, nebo osobního zájmu.. Veškerá naše nabídka je založena na našem osobním přístupu, zkušenosti a ochotě Vám zprostředkovat dokonalý servis s nákupem nemovitosti v Primorsku, kdy Vám od samého začátku garantujeme maximální spokojenost.

 KONTAKTUJTE NÁS